Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wiarygodne perfumerie internetowe
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-07-26, 15:10   #605
Nazwa Hania była zajeta..
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 3
Thumbs up Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez blekit Pokaż wiadomość
Witam,
do "Nazwa Hania była zajęta" - nie zacytowałaś mnie - to pierwsze - ja zamawiałam w iperfumach (tak na marginesie nigdy o tym sklepie wcześniej nie pisałam), a o kokai nie mogę się wypowiadać, poza tym o tym jest wątek, kto, gdzie zamawiał i jakie ma wrażenia. Pytanie jak to napisać aby nie być posądzanym o reklamę Mogę wysłać historię zamówień
Zastanawiam się też czy jest sens wypowiadać się na forum i dzielić spostrzeżeniami. Do tej pory obsrwowałam, czytałam i wiele rad brałam pod uwagę. Kiedy postanowiłam się wypowiedzieć - zaskoczenie - posądzanie o coś... Za stara może jestem na "internetowe pogaduchy" Nie chce mi się "przepychać słownie" na poziomie nastolatek i być posądzaną o cyt."wspieranie pewnych perfumerii"
dziwna sprawa - czy tak jest zawsze?
Witam ponownie,

Dziękuję za odpowiedzi. Jeśli ktoś poczuł sie urażony zacytowaniem, to szczerze przepraszam. Nie to było moim celem i niefortunnie postawiłam znaki zapytania nad uczciwością 2 użytkowników. Jako że forum to nie ma na celu wymiany osobistych uwag, nie odniosę sie do "poziomu nastolatek" (choć mam wiele do napisania, choćby czemu nastolatki mają prezentować niższy od nas poziom?), dodając jedynie iż bardzo chciałabym nią znowu być

Pozdrawiam i do usłyszenia
__________________
Jeśli głupio pytam, znaczy że nie mam czasu by sprawdzić.
Nazwa Hania była zajeta.. jest offline Zgłoś do moderatora