Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wiarygodne perfumerie internetowe
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-08-31, 07:58   #630
aliś
Zadomowienie
 
Avatar aliś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 878
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Ale muszę powiedzieć że iperfumy mnie dzis wnerwiły. Chciałam zamówić u nich zestaw Hermes Un Jardin sur le Nil. W dniu w którym byłam juz gotowa i miałam pieniądze, pojawił się w ich ofercie II-gi zestaw, bez zdjęcia ale opisany jako II - 100ml wody, 40 ml balsamu, i 40 ml zelu. Nie było opisu co wchodzi w sład zestawu I-szego (było małe zdjęcie), ale na ich czeskiej stronie sprawdziłam i było tam napisane że 100ml wody, miniatura wody 15ml i 74ml balsamu.
Cena bardzdziej atrakcyjnego dla mnie zestawu I była niższa. Chcąc się upewnić wysłałam do nich 2 maile z prosbą o szybka odpowiedz, bo nie byłam pewna czy ten I-szy zestaw zawiera to samo w polsce co za granicą. Prosiłam o szybka odpowiedz i wyraziłam chęc zakupu takowego oraz obawę że może on zniknąć nim zdąże sie upewnic, dlatego proszę o szybkie info, i co? NIC! A dziś przy zestawie który chciałam kupić nie pojawiła sie opcja "kup". I tak oto przeleciała mi okazja koło nosa...z drugiej strony zawsze jak pisałam do nich maile to odpowiadali mi w tym samym dniu, a tym razem zero odzewu...
__________________
7.04.2013 Brunio

aliś jest offline Zgłoś do moderatora