Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kremy z filtrami UV pod oczy - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-01-22, 09:46   #15
Wioletta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 652
Re: - do SMOCZYCY !!!!!!!!!!!!!!!!!!


wiec zycze milego i skutecznego testowania Superdefense.Jestem ciekawa jak Tobie posłuży
Dzisiaj ide po tego Daxa i Stop Sings
Ja kiedys mialam Efaklera ale mnie denerwował a najciekawsze to sama nie wiem dlaczego jakos wysuszył mnie, nie zauwazylam zadnej tam poprawy. Mialam go moze ze 2 m-ce.A jakies resztówki leza do dzisiaj.
Poza tym nie mam wiekszych problemow z cera.
A TT kupialam oczywiscie ze wzgledu na ...reklame i obiecujace opinie
Szczerze Ci tez powiem, ze jestem tak zadowolona z tego Superdefense, ze kupilam ten TT i szukam tez pod oczka własnie tylko z tej samej firmy. Jakos tak podswiadomie...
Nie podoba mi sie jedno, ze pobilam rekord w wydawaniu kasy na kosmetyki w tym m-cu(kupilam tez puderek, podklad i tusz) Maz mi kark ukreci a o wizazu to juz słyszec nie chce !

Dostalam super premie i obiecalam sobie , ze chocby nie wiem co nie pozaluje sobie tym razem
A co tam... pic nie pije, palic tez nie...
Wiesz zrobilo mi sie go ost żal i kupilam mu perfumik na przyspieszone Walentynki a niech sie cieszy.
( bo moje sa juz w drodze z allegro ale on o tym jeszcze nie wie )

ps. Z drugiej strony moze i jestem troche maniaczka kosmetyczna, ale nigdy nie magazynuje !(oprocz podkładow ) Nigdy nie mialam u siebie np 3 balsamow do ciała czy po kilka kremow. w tej chwili mam 2 na zbyciu OLAY, ale to była totalna porazka zakupowa (Total 7x Efects na dzien i na noc jakis tam odzywczy Complete Care) Miałam "uły" po nim Wole kupic cos jednego a dobrego jakosciowo, chocby drozszego.
Za to kocham kocham maseczki do twarzy

...koncze juz bo sie rozpisalam nie na temat w tym watku.....
Wioletta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując