Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Do Pani Basi i Beatki :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2003-07-20, 22:28   #14
youare
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 1 253
Re: Do Pani Basi i Beatki :)

Basiu dziękuję za odpowiedź Brak konkretnych danych, tzn? Jeśli trzeba to coś dopiszę, skład albo coś no nie wiem...
Do dermatologa chodzę, bo mam problemy z tłustą skórą i z trądzikiem, ale ostatnio po Effaclarze K przeszły troche. Żel nadal stosuję, a kremu na razie nie bo latem chyba porobią mi się od niego przebarwienia? I właśnie jako krem na lato polecił mi dermosan i stosowalam go troche, ale ohydnie tłuscil skore i prawie nie nawilżał toteż nie moglam z nim wytrzymać i spytalam pani w aptece o krem dla cery trądzikowej, odpowiedni dla mojego wieku i polecila mi ten z algami...
Hmm nie, nie miałam atopowego zapalenia skóry ani wlasciwie skora nie była tak sucha... A maseczkę chciałam zastosować, ponieważ zachęciły mnie bardzo opinie wizazanek, pomyślałam że możepoprawi trochę stan mojej cery albo coś dobrego dla mojej buzi zdziała...Krem chcialam do mojej skory bo po żelu jest ściagnięta i muszę ją jakoś nawilżyć i trochę zmatowić A żel pod oczy, hmm, długo siedzę przy komputerze i ksiażkach, często mam przemęczone oczka i doszlam do wniosku ze dobrze by było coś pod ślepka zastosować, moze by pomogl na lzawienie bądź przemęczenie jak pisze producent... Hmm czy stosując tyle roznych kosmetykow w tym wieku mogę mieć w przyszlosci spore kłopoty z cerą i uczuleniami? Wątki przeczytałam, dały trochę do myślenia ale mam jeszcze trochę wątpliwosci i pytań...

youare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując