Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Woda utleniona - rozjaśnianie włosków
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-02-03, 10:53   #43
leva84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 65
Dot.: włosy na rękach i 12% woda utleniona w kremie

Cytat:
Napisane przez agatus84
wloski robia sie jasniejsze bo dziala na nie tlen czasteczkowy, uwalniajacy sie z wody utlenionej. Drugim produktem reakcji jest woda-zwiazek neutralny. Na pewno wlosy nie zostana w ten sposob wykruszone-z tego co wiem nadtlenek wodoru stosuje sie we fryzjerstwie (rozjasnianie wlosow),ale moge sie mylic. A w 30%stezeniu (tzw perhydrol) do odkazania basenow
A konkrety: wloskow tym nie usuniesz. Mozesz przecierac,ale gdy poczujesz ze szczypie- przestan. Bron Boze nie gol i nie uzywaj kremow do depilacji. Jesli koniecznie chcesz sie ich pozbyc,masz 3 wyjscia: depilator mechaniczny, wosk u kosmetyczki (najlepsze wyjscie,IMHO) i laser. Tudziez wynalazki typu pasta cukrowa itd.
Echhh...my babeczki to mamy przerabane
pozdrawiam
kiedyś właśnie uzyłam depilatora i byłam bardzo zadowolona przez jakieś 2 tyg.,potem zaczęły mi odrastać nierównomiernie i były kłujące, tak więc znowóz pozostała mi zwykła maszynka, bo depilator na pewno by nie usuną tak króciutkich włosków. teraz właśnie zastanawiam się nad depilacją cukrową, bo mam jeszcze prawie całą tubkę, tylko obawiam się,że będą mi po niej wrastały włosy, tak jak to było w przypadku nóg(co drugi włos wrośnięty pod skórę). czy któraś z Was juz próbowała depilacji cukrowej na rękach? byłyście zadowolone?
leva84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując