Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Oszczędzamy na perfumy? :D
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-08-23, 07:45   #183
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Oszczędzamy na perfumy? :D

Cytat:
Napisane przez ewunia2
Nie mam zapachu do którego jestem na bank przywiązana , kiedyś mąż mnie namiętnie obdarowywał tresorem , romą i miracle lancoma. Próbuję perfumy i z czasem coraz bardziej wolę cięższe zapachy. Myślę o powrocie do Romy, A niewiem co mi się stało , bo swojego czasu wąchałam emotion laury biagotti i nie zrobily na mnie większego wrażenia a ostatnio szalenie mi się podobają. Wiem, że nie jestem oryginalna, niewielki to wydatek zakup właśnie tych perfumów ale dzisiaj weszłam od tak sobie oblukać co mają w sephorze i łomatko - noa przeceniona, lempicka przeceniona, cerrutti image przecenione- o zgrozo co tu kupić?????? na co moze najpierw zacząć oszczędzać. Najlepiej bym wszystko kupiła , mam kocioł w głowie, a oszczęszczać sumiennie nie umiem na perfumy a tak bardzo bym chciała. W środę wylatuję na urlop i na wolnocłówce chyba zwariuje Ale mimo wszystko staram się racjonalnie myśleć i chciałabym zacząć oszczędzać z Wami- chociaż się postaram tylko niewiem jeszcze na co i czy mi się uda.
Do Romy mam ogromny sentyment To był chyba mój pierwszy zapach (a w każdym razie na pewno jeden z pierwszych) z górnej półki i zawsze go mam w swojej kolekcji
A mój najnowszy nabytek to Herrera 212 Sexy. Madlaine, nie mogłaś swoich wystawić wcześniej?

A w ogóle jak tak sobie czytam ten wątek, to dochodzę do wniosku że ze mnie to całkowity "lajkonik"
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując