Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Glazel
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-11-01, 14:41   #325
tenarr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 409
Dot.: Kosmetyki Glazel

Jednak nie wysłałam cv. Z trzech powodów.
I - mam niewielkie doświadczenie, a uważam że jeśli się już za coś zabieram, jestem do tego w 99% przygotowana. Cera nastolatki to bardzo trudny problem i nie chciałabym nikomu doradzić źle, a na pewno pojawią się pytania dotyczące nie tylko makijażu i pielęgnacji, ale też problemów skórnych.
Na wizażu mam chyba umieszczoną tylko jedną swoją pracę i to moim zdaniem kiepską, więc samo to, ze dostałam tą wiadomość wzbudza moje podejrzenia. Tego typu programyy powinni przeprowadzać doświadczeni wizażyści i dermatolodzy.

II - Zastanawiałabym się nad ideą tego programu. To świetny pomysł przeprowadzać szkolenia dla nastolatek, ale nie jeżeli celem jest tak naprawdę reklama i akwizycja kosmetyków tej marki, tym bardziej że nie znam tej firmy - w życiu nie pracowałabym na produktach, których wcześniej sama bym nie przetestowała albo mam wobec nich jakieś "ale" . To podstawa mojego osobistego kodeksu.

III - Nie podobają mi się makijaże na stronie Glazel, a szczególnie w dziale"nasi wizażyści". To jest dokładnie ten kierunek w jakim nie chcę iść - zupełnie nie w moim stylu. Oczywiście, absolutnie nie oceniam w tym przypadku niczyich umiejętności ani doświadczenia. Ale myślę, że firma oczekiwałaby ode mnie właśnie tego typu makijaży.

plus wynagrodzenie - przypuszczam że wynagrodzeniem będzie zestaw kosmetyków Glazel
tenarr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując