Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak się ubierać [MĘŻCZYZNA]
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-10-23, 06:58   #27
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Jak się ubierać [MĘŻCZYZNA]

Cytat:
Napisane przez prawiczek Pokaż wiadomość
pani_smith - wyglądają jak halówki, nie ubrałbym takich butów. wole bardziej klasyczne.
jak halówki?! mega im do halówek daleko, przede wszystkim są znacznie zgrabniejsze, lżejsze i ze skóry.

Cytat:
Napisane przez prawiczek Pokaż wiadomość
są oklepane i nie warte swojej ceny, za takie pieniądze wolałbym, coś od Tretorn - przynajmniej mają bardziej eleganckie trampki.
powiedziałabym, że są klasyczne i uniwersalne. do tego dobrej jakości - skóra posłuży więcej niż jeden sezon. no ale to moje podejście do obuwia - jestem w stanie zainwestować w ponadczasowy but. a propos ceny się nie wypowiadam, bo to rzecz względna, zależna od zasobności portfela i kwoty, jaka miałaby być przeznaczona na ten cel. ale zdecydowanie uważam je za warte swojej ceny.

Cytat:
Napisane przez cherry_flamme Pokaż wiadomość
Nie no, to co wkleiłaś jest tragiczne
Conversy są pasują, nawet do garnituru. Przecież facet ma 22 lata, nie jest statecznym biznesmenem po 50'ce , może wprowadzić trochę luzu i nonszalancji.
te buty nie muszą się wszystkim podobać, ale to nie są buty, które pokazuję jako buty do garnituru!!! to propozycja sportowa, do jeansów czy innych spodni, przy czym ze względu na kolor i klasyczny krój, mogą towarzyszyć również sportowej marynarce.
do garnituru mężczyzna nosi półbuty.
conversy... no cóż... ujdą tylko u młodszego nastolatka. dorosły facet (a 22 latek prowadzący firmę jest dla mnie dorosłym człowiekiem, co nie oznacza "starszym panem") wygląda w nich idiotycznie w zestawieniu ze oficjalną górą. "stary maleńki"
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam

Edytowane przez pani_smith
Czas edycji: 2014-10-23 o 06:59
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując