Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jesień 2005 wg Diora
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-06, 20:06   #28
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Jesień 2005 wg Diora

Cytat:
Napisane przez tanzanit
No Elfie to ty masz zelazna wole i zdrowy rozsadek w jak najlepszej kondycji. Ja sobie nie potrafie wytlumaczyc ze jesli ma juz jeden roz to nie potrzebuje drugiego w takim samym kolorze (niestety jak jest ladny i fajowo zrobiony dostaje amoku)
no fajny jest fajny ale ja bym musiala obmacac z 10 razy i bym sie pewnie zastanawiala czy kupic ,zreszta ja moglabym kupic tylko online bo u mnie Diora nie ma chyba nawet w tej wiosce
Zreszta ja sobie tlumacze ze blyszczyk tej firmy byl do kitu bardzo chemiczny zapach i bardzo lepki byl to pewnie i ten roz to tylko opakowanie fajowe a jakosc to moze i srednia ,no ale mowie Ci mam identyczny kolor z loreala ten najjasniejszy

Mnie to kusi pigment MAC'a-w nastepnym miesiacu napalam sie na licytowanie opakowan probkowych na ebayu(mozna kupic kilka probek za mniejsza cene)-sama niewiem nawet jak to sie robi bo nigdy jeszce nic kupowalam na ebayu i zawsze z rezerwa podchodze do takich transakcjii ale ten pigment tak mnie kusi i tak blyszcy No sama zobacz(zdjecie ukradlam z makeup alley)

Odbieglam troche od tematu hihihi
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując