Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wymienię Październik - Mohito, Reserved, Atmo, Stradi, Asos, Bershka, Orsay, Pull&Bear
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-10-01, 10:41   #2
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Przekupka: 176 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Październik - Mohito, Reserved, Atmo, Stradi, Asos, Bershka, Orsay, Pull&Bear

1. Sukienka z baskinką marki Mohito, rozmiar 38 (ale myślę, że to mała M-ka, w stronę S-ki, z czterech sukienek M. w tym samym rozmiarze tylko w tą miałam problem się zapiąć i niestety na mnie jest za mała), piękny, lekko pastelowy kolor, porządny grubszy materiał, naprawdę bardzo ładna, praktycznie nówka. Tylko za coś super, chętnie inną fajną sukienkę.

2. Sukienka z baskinką marki Mohito, rozmiar 38 (tu z kolei mała L-ka też wejdzie), ślicznie układa się w dolnej części, praktycznie nówka. Nie muszę jej oddawać, bo mi się na mnie podoba, i praktycznie niemożliwe będzie mnie skusić czymś za nią. Ale próbować zawsze można.

3. Sukienka z baskinką marki Mohito, rozmiar 38 (duża S-ka też wejdzie), kolor morelowy, nowa z metką. Zdjęcie kiepskie, zapożyczone z internetu, nie oddaje uroku sukienki. Tylko za coś super.

4. Sukienka z baskinką marki Mohito, rozmiar 38 (raczej standardowe), wykonana z porządnego, grubszego materiału, w modnym miętowym kolorze, zapinana na zamek, w stanie idealnym, praktycznie nówka.

5. Kremowa kurteczka jesienno-wiosenna marki Reserved, cieńsza, lekko pikowana, z odpinanym kapturem, posiada możliwość regulacji talii poprzez regulator wewnątrz, rozmiar 38, rozmiar większy też się z powodzeniem zmieści, stan +bardzo dobry. Obydwa zdjęcia przedstawiają tę kurtkę, granatową dodałam żeby pokazać detale

6. Czarne botki marki Caprice, rozmiar 38, botki są wykonane w całości ze skóry, na stabilnym obcasie-klocku, w którym zastosowano tworzywa tworzące efekt Anti-Shock, buty mają również oddychającą podeszwę, od środka są delikatnie ocieplane, miałam je na sobie tylko parę razy, były drogie, więc oddam tylko za inne porządne buty.
Wymiary:
Wysokość obcasa: 5 cm
Długość wkładki: 25 cm

7. Skórzana ramoneska firmy Orsay, rozmiar 36, wykonana z ekoskóry w kolorze czekoladowym, zdjęcie nie oddaje uroku, stan idealny, najchętniej na inne okrycie wierzchnie.

8. Kremowy sweterek marki House, rozmiar 38, rękawek 3/4, mięciutki materiał, bardzo efektowny sweterek z ozdobną kokardką z perełkami z jednej strony, można go zapiąć na guziki, ale najlepiej wygląda rozpięty, mam rozmiar mniejszy i prawie cały czas go noszę Stan idealny.

9. Biały sweterek z odpinanym biżuteryjnym kołnierzykiem marki Mohito, rozmiar 38 (M), rękawek 3/4, stan bardzo dobry. Tylko za coś fajnego.
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując