Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - popekane naczynka
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2003-04-03, 22:10   #7
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: popekane naczynka

Ja równiez należe do fanclubu naczynkowych [img]icons/icon9.gif[/img] Poruszałam ten watek kilka razy na forum,pan doktor odpowiadał wiele razy nie tylko na moje posty [img]icons/icon7.gif[/img] Jesli o mnie chodzi to kremy sa tylko srodkami pomocniczymi,a najpierw powinnaś iść do dobrego dermatologa,naczynka to nie jest rzecz,która leczy sie samemu.Lepiej żeby obejrzał to lekarz bo może masz początek np.trądziku różowatego?? Dla laika kompletna [img]icons/magia.gif[/img] ale powinnaś iść. Lekarz zazwyczaj przepisuje równiez preparaty apteczno-receptowe [img]icons/icon7.gif[/img]
Natomist zamykanie naczynek,nie tylko z powodów estetycznych to konieczność ,bo będzie ich coraz więcej [img]icons/icon9.gif[/img]
Ja zamykałam naczynka laserem 2 razy tzn.nazwijmy to w partiach,bo nie dało się zamknąć za jednym zamachem.Więc w sumie były to dwa zabiegi w odstepie dwóch lat.Ostatni miałam w ubiegłym roku w marcu.U nas w Łodzi kosztują 180 zł jeden zabieg,jak mówiłam ja miałam dwa,a niektórzy muszą więcej,a innym wystarczy raz (szczęściarze [img]icons/icon28.gif[/img] ) Mnie bolało bardzo [img]icons/icon9.gif[/img]
Natomiast tu dziewczyny pisały o mało bolesnych laserach i to tez może być fakt,bo wszystko idzie do przodu [img]icons/icon25.gif[/img]
Natomiast efekty są super [img]icons/icon7.gif[/img]
[img]icons/icon20.gif[/img]
Ja miałam to robione laserem argonoeym.
p.s.a co do serii Erisu to uważam,że jest totalnie do kitu [img]icons/icon9.gif[/img] I ten zapach... fuj [img]icons/icon9.gif[/img]

[img]icons/icon40.gif[/img]
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując