Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - popekane naczynka
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2003-04-04, 18:50   #11
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: popekane naczynka - uwaga klubowiczki jest już nowy żel na naczynka/Beatko!!!

Oj, Lejka... nie spodziewaj się cudów. Ten żel przeznaczony jest do stosowania profilaktycznie jako :terapia wzmacniająca ścianki naczyń krwionośnych ), zadaniem tego preparatu jest uszczelnianie ścian naczyń krwionośnych ,zapobieganie powstawaniu siniaków. Polecany jest do stosowania :
po zabiegach chirurgii plastycznej
po zabiegach estetycznych np. wypełniania zmarszczek
po zabiegach laserowych
po zabiegach zamykania naczyń
jako preparat zmniejszający rumień , likwidujący zmiany pourazowe (siniaki) oraz zaczerwienienia.
Witamina K była stosowana już w kosmetykach (np. firma Eris), ale czy efekty były takie rewelacyjne? Wiele osób zawiodło się , ten żel reklamowany jest w czasopiśmie "Magazyn Medycyny Estetycznej" i mam nadzieję ,że tak poważne czasopismo nie reklamuje nie sprawdzonych preparatów. I mam też nadzieję ,że ten nowy żel będzie skuteczniej działał niż kremy dr.Eris z wit.K.
Myślę ,że masz rozszerzone naczynka , nie popękane. Wyobrażasz sobie co by było gdyby naczynko pękło? Krew na pewno nieźle by się lała, a siniak pod skórą robiłby się większy i większy. Naczynka na pewno masz rozszerzone. Szkoda ,że nie mogę zobaczyć Twojej cery - stopień rozszerzenia naczynek może być różny - od bardzo maleńkich do dobrze widocznych.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując