Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jeśli tylko możesz.... pomóż! :(
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-12, 07:43   #22
suomi
Przyczajenie
 
Avatar suomi
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 28
Dot.: Jeśli tylko możesz.... pomóż! :(

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Zrób ogłoszenia o psach - krótki i dłuższy tekst (na jedne portale można wrzucać tylko krótkie, na innych się można rozpisać i warto to wykorzystać), dodaj zdjęcia i poogłaszaj psiaki, gdzie się da.
Postaram się je wstawić też na moje forum (psie), gdzie jest sporo osób.
Jeśli nie wiesz, gdzie psy ogłaszać, to napisz tu, czy na PW, a podam Ci linki do portali. Na niektórych trzeba się rejestrować, więc to trochę zajmie, ale im więcej będą mieć ogłoszeń, tym większa szansa na dom.
Sama bym Ci pomogła poogłaszać psiaki, ale jestem ostatnie dni przed feriami = masa nauki, w pierwsze dni ferii muszę trochę odpocząć i się pouczyć, bo w drugim tygodniu idę do szpitala, więc niestety nie będę miała czasu, żeby Ci pomóc, ale mogę chociaż Ci te linki podrzucić, jeśli nie wiesz, gdzie psiaki ogłaszać
Dzięki za rady
Sheila ma ogłoszenia dziewczyny robiły bo mają konta, ja niestety nie mam czasu na tyle by siedziec nad tym
Neo ogłoszeń nie ma, jest tylko na stronie ale pracuje nad tym, jeszcze osobisty wątek musze mu zrobic na dogomnii i dać na owczarkowe forum...

Tu założyłam im wątek bo duużo ludziów wchodzi

A odnośnie Neo. Widziałam go dzisiaj o 7 rano na spacerze. Biegał znów koło tej przeklętej krzyżówki modliłam się żeby nas nie zobaczył bo by przebiegł przez sam środek... ajj...
__________________
Może któreś z nich czeka właśnie na Ciebie?

Kliknij....
pomóż


https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=310486
suomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując