Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co dziwnego moze spotkac na wizytach u niektorych profesjonalistek.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-10-18, 09:20   #1
Betsy_Caty
Raczkowanie
 
Avatar Betsy_Caty
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 105
GG do Betsy_Caty
Question

Co dziwnego moze spotkac na wizytach u niektorych profesjonalistek.


To co napisze bedzie z perspektywy klientki. Nie wiem jak Wy, ale ja zaliczylam do tej pory wizyty u kilkunastu manikiurzystek. Manikiurzystek - Profesjonalistek, bo tak kazda pisala o sobie. Kazda miala tez dyplom, jeden lub wiecej, czesto panie opowiadaly jeszcze o swoich sukcesach itp. Trafialam na rozne, na takie z ktorych bylam bardzo zadowolona ale zdarzaly sie tez takie, ze spotykalam sie u nich z dziwnymi rzeczami. Dzis moge powiedziec jedno, ze z dwoch pan majacych identyczny dyplom jedna moze byc swietna w tym, co robi a druga nie koniecznie...

Napisze tu kilka dziwnych rzeczy, ktore spotkaly mnie u niektorych pan. Nie wiem - moze tylko dla mnie dziwnych, same stwierdzcie. Jesli rowniez zdarzylo wam sie cos co was zdziwilo na wizycie, to napiszcie

1. Pani, ktora zakladala mi pierwsze w zyciu tipsy. Akryl byl polozony bardzo grubo i bardzo nierownomiernie, a kiedy poprosilam, czy moglaby troszke spilowac, zeby nie bylo takich fal, powiedziala, ze nie bo tak musi byc. Do tego, co mnie pozniej zdziwilo akrylu nie nakladala pedzelkiem, tylko jakims patyczkiem i ugniatala go a nie rozprowadzala rownomiernie, stad byly takie okropne faldy. Slyszalyscie kiedys o takiej metodzie?

2. Ta sama pani powiedziala mi ze tipsow nie mozna samemu skracac, ze trzeba przyjsc do niej (za niewielka oplata)

3. Kolejna manikiurzystka w czasie robienia paznokci kazala mi 3 razy isc umyc rece. (a przeczytalam ostatnio na forum, ze tak nie mozna)

4. Pani pozakladala mi kazdy tips o numer wiekszy bo powiedziala, ze tylko tak beda sie dobrze trzymaly. Ale wygladalo to zle

5. Kiedy zlamal mi sie jeden paznokiec pewna pani powiedziala, ze nie oplaca jej sie zrobic mi jednego i ze tylko wszystkie moze mi zrobic od nowa albo wcale !


6. Pewna pani powiedziala, ze najlepiej jest czyscic paznokcie, uwaga - DOMESTOSEM !!

7. Pewna manikiurzystka za kazdym razem oszukiwala mnie z cena, bo korzystalam tez u niej z solarium i zawsze jak wszystko sumowala to nie wiadomo dlaczego zawsze wychodzilo jej 5 - 15 zl wiecej, a mi poczatkowo glupio bylo jej zwrocic uwage, po kolejnym razie przestalam tam chodzic, dla zasady.

8. Ostatnio dziewczyna ktora robila mi paznokcie, zrobila to razem z pomalowaniem artystycznym w 35 minut. I nie uzywala zadnych plynow przy tym. Po prostu nakleila tipsy od razu przykryla zelem i pomalowala. I byla z siebie bardzo dumna ze jest taka szybka i zwinna

Wszystkie opisane panie zwaly sie profesjonalistkami. Trafilam do nich w rozny sposob. Dlatego mysle, ze najlepiej wybierac manikiurzystke po prostu przez opinie zadowolonych klientek...
Betsy_Caty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując