Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak malować duże oczy? - zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-01-05, 12:03   #10
Pippi
Raczkowanie
 
Avatar Pippi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 185
GG do Pippi
Dot.: Jak pomalować takie oczy ?

Właśnie wyszła ode mnie ta koleżanka w nowym makijażu. Pechowo nie miałyśmy aparatu, żeby pstryknąć zdjęcie. A wyglądała obłędnie. Zrobiłam tak, jak podpowiedziała Awris. Z tym, że zew. kącik zrobiłam a'la delikatne smoky eyes oraz zamiast jednego różowego cienia użyłam: jaśniejszy na 2/3 i troszeczkę ciemniejszego przy łaczeniu z ciemno-szarym, żeby to przejście od jasno-różowego do ciemno-szarego jakoś płynnie połączyć. Pomęczyłyśmy też czarną kredkę, nawet na wew.dolnej powieki. Plus kreska pod dolnymi rzęsami i na górnej powiece nad rzęsami, oczywiście roztarte. Jak zwykle męczyłam się z rzęsami i pomalowałam je najpierw z wierzchu, potem od spodu. Wyglądało to jakoś, ale nadal nie jestem pewna jak powinno się tuszować takie rzęsy. Delikatne podkreślenie policzków (a ma piękne kości policzkowe) i na usta tylko bezbarwny błyszczyk. Wyszło tak, że klękajcie narody.
Wydaje mi się, że fajnie też wyjdzie w wersji z granatowym cieniem.
Jeszcze chciałam was zapytać jak malować usta przy tak podkreślonych oczach. Tak na czuja to podpasował mi tylko bezbarwny błyszczyk. Myślałam też o czymś beżowym, ale nie mam nic w takim kolorze.
Pippi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując