Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zapchane czoło po Juvicie, czym wyleczyć ???
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-12-18, 13:15   #3
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Zapchane czoło po Juvicie, czym wyleczyć ???

Juvit wcina moja córa, więc strata żadna
stosowałam sam pod oczy i na początku tez sam na reszte twarzy, ale że się średnio wchłaniał zaczęłam stosować razem z woda przegotowną, potem przestałam, bo mi puchła skóra pod oczami, no i wysypało czoło. A potem ten stan doprawiłam jeszcze kremem Iwostin i teraz juz musze powalczyć.

stosuje glinki, maseczki błotne, peelingi enzymatyczne, maseczke z płatków owsianych, uzywam do mycia żelu Schellera, płynu Sensibio H2O i na koniec Benzacne, z olejkiem z drzewa herbacianego próbowałam, ale zero efektów, mam wrażenie, że moja skóra się do niego juz dawno przyzwyczaiła

Najlepsze efekty widze chyba po Tormentiolu nakładanym na noc, tyle że to kłopotliwe, bo jak zasnę wyciera się troche w poduszkę i włosy.
Stosowałam Skinoren z nadzieja , że pomoże i trochę pomógł, ale mi drazni skórę i potwornie ściąga, czego nie jestem w stanie znieść.


Lysanel własnie zamierzałam zakupić, może rzeczywiście pomoże

dzięki
jutro porozmawiam jeszcze z moja kosmetyczką, może podpowie jakis mniej inwazyjny zabieg.
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując