Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - tipsy
Wątek: tipsy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2002-07-12, 14:43   #6
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Nie zgadzam się z Gosią27. Tipsy w nie przeszkadzają w żadnych pracach domowych. Tylko pierwszego dnia jest trochę "nieswojo", ale szybko się przyzwyczaisz. Naprawdę nie przeszkadzają, masz większy komfort, że możesz robić wszystko bez obawy, że zaraz złami się Tobie paznokieć, czy po sprzątaniu musisz od nowa malować paznokcie, gdyż lakier odprysł. Masz zawsze ładnie pomalowane i całe paznokcie, a nie różnej długości (ten się złamał, a ten nie) [img]icons/icon12.gif[/img]
Ja już od 9 lat mam żelowane paznokcie i jestem bardzo zadowolona. Tzn. na początku miałam tipsy, gdyż obgryzałam paznokcie, a teraz żeluję już swoje i jestem zadowolona. Długich za bardzo nie mam bo nie lubię, ale naprawdę żelowane paznokcie, czy tipsy dodają dłoniom uroku i są praktyczne. [img]icons/icon12.gif[/img]
Pozdrawiam i polecam Zgaga
P.S.
Musisz tylko znaleźć dobrą Panią, która nałoży Tobie tipsy, gdyż nie wszystki robią to dobrze i może to czasem zniechęcić,;-/ szybko odpryskuje żel, między żelem a paznokciem robi się szpara pod którą dostają się zabrudzenia, na to uwazaj i jak mogę poradzić idź do Pani z polecenia.
Zgaga

DROGA KOLEŻANKO,TWOJE TIPSY NAJWYRAŹNIEJ BYŁY AKRYLOWE,A AKRYL ZAWIERA DUŻO KWASÓW,KTÓRE NISZCZĄ PŁYTKĘ PAZNOKCIA.DLATEGO ODRADZAM KAŻDEMU PAZNOKCI AKRYLOWYCH, A POLECAM PAZNOKCIE TZW. BIOLOGICZNE, KTÓRE ROBI SIĘ ŻELAMI BEZKWASOWYMI UTWARDZANYMI W LAMPIE UV.PAZNOKCIE NATURALNE PO ŚCIĄGNIIĘCIU TIPSÓW WUGLĄDAJĄ JAK PRZEDTEM.
POZDROWIENIA
BLANKA.
AGNIECHAH napisał(a):
> Wyglądają cudownie i robią duże wrażenie szczególnie gdy są ładnie pomalowane (jakies zdobienia, dekoracje - przy długim tipsie - cudo), ale po zdjęciu tipsów Twoje pazurki będa wyglądać nienajlepiej delikatnie mówiac - takie są moje doświadczenia. Pazurki mi się porozdwajały i dostałam na nich przebarwień(ponieważ nie używam rękawic ochronnych do sprzątania i dodatkowo uwielbiam długie moczenie się w wannie to pod tipsy podpłyneła mi woda i zrobiły się na paznokciu takie brzytkie plamy brązowo- zielonkawe, jakby paznokieć zgnił). Chyba po trzech - czterech tygodniach jeden tips mi się złamał. Wybór należy do Ciebie. Tipsy naprawdę wyglądają super ale póżniej trzeba je "odchorować" przynajmniej tak było w moim przypadku
> Pozdrówka AGNIECHAH

Edytowane przez frauhelga
Czas edycji: 2010-04-11 o 21:58
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując