Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Makijaż dla nastolatki - zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-07-28, 12:49   #785
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Makijaż dla nastolatki.

Cytat:
Napisane przez cottonpuma Pokaż wiadomość
NIEMAL zawsze. są osoby które potrafią dobrać błyszczyk i zastosować z umiarem, jednak większość uważa, że błyszczyk jak nazwa wskazuje, ma oślepiać błyskiem. Widać na mijanych na ulicy kobietach



Nie tylko o 15, u każdej im mniej tym lepiej nie u każdej sam tusz wystarczy...

Myślałam, że mamy tu do czynienia z dziewczyną na utrzymaniu rodziców, z ograniczonym funduszem kosmetykowym, więc z góry założyłam, że AVON i olej za 5zł jest bardzo prawdopodobny. No ale jak młoda chce kupić MF za 40zł czy diora za stówę, to oczywiście nie ma o czym
mówić.
(a i z diorem można przesadzić )
W sumie to masz racje . Te błyszczyki które dają delikatny ładny połysk i nie mają formuły oleju są drogie i b.drogie. Trafiłaś też w stówę bo te z max factor są delikatne i ładne lekko napigmentowane( myślę o tych cieniutkich) ( choć loreal to już np klej) ...a reszta droższa.
A z makijażem to ja mam takie podejście że to ma być dla mnie( oczywiście nie neguje minimalizmu w makijażu, nie zawsze kładę pełny makijaż)zabawa i warto czasami zaszaleć ale to zabawa dla nieco starszych dziewczyn.
Gdy przesądzi dorosła kobieta wygląda jak dorosła która przesadziła, gdy młoda dziewczynka..to już zwykle lekko wulgarnie.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując