Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Makijaż dla nastolatki - zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-29, 18:33   #788
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Makijaż dla nastolatki.

Cytat:
Napisane przez nataliacoentrao Pokaż wiadomość
dzięki dziewczyny za rady, ale jak się używa kosmetyków z wyższej półki czy chociażby naturalnych, to nie ma się później z cerą problemów. więc minimalizm ze względu na późniejsze problemy nijak się tutaj nie tyczy.
szczerze mówiąc, w moim mieście znam góra 10 dziewczyn w wieku gimnazjalnym, które używałyby jedynie tuszu.
co do błyszczyków - idealne dla "księżniczkowych" dziewczyn, jakoś niespecjalnie uśmiecha mi się je nosić.
a i... polecam się przejść do jakiegoś z polskich gimnazjów czy liceów i po prostu zerknąć jak wyglądają nastolatki... bo te czasy "bez makijażu" już chyba bezpowrotnie minęły.
ale mimo wszystko, dzięki za opinie.
Używam kosmetyków tylko z wyższej półki (. Może poza lakierami )i nie chroni to przed problemami ze skórą... Skoro sama wiesz jak masz ochotę się umalować po co o to pytasz?chciałaś usłyszeć żeby używać pudru różu i czarnej kredki ale mało prawdopodobne żeby dorosłe rozgarnięte kobiety Ci to radziły.Gdy ja byłam w gimnazjum( mimo wszystko jeszcze pamiętam) też większość dziewczyn się malowała ale to raczej śmieszne. Liceum to już nieco co innego. Połowa też jarała i Piła ale to nie znaczy że to zdrowe i polecane. Tak samo jest z makijażem.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2014-07-29 o 18:36
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując