Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Makijaż dla nastolatki - zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-07-29, 18:58   #789
Silence_
Zakorzenienie
 
Avatar Silence_
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lincolnshire
Wiadomości: 4 734
Dot.: Makijaż dla nastolatki.

Cytat:
Napisane przez nataliacoentrao Pokaż wiadomość
dzięki dziewczyny za rady, ale jak się używa kosmetyków z wyższej półki czy chociażby naturalnych, to nie ma się później z cerą problemów. więc minimalizm ze względu na późniejsze problemy nijak się tutaj nie tyczy.
szczerze mówiąc, w moim mieście znam góra 10 dziewczyn w wieku gimnazjalnym, które używałyby jedynie tuszu.
co do błyszczyków - idealne dla "księżniczkowych" dziewczyn, jakoś niespecjalnie uśmiecha mi się je nosić.
a i... polecam się przejść do jakiegoś z polskich gimnazjów czy liceów i po prostu zerknąć jak wyglądają nastolatki... bo te czasy "bez makijażu" już chyba bezpowrotnie minęły.
ale mimo wszystko, dzięki za opinie.
Śmieszy mnie autorko Twoja argumentacja, jeszcze taka stara nie jestem i pamiętam czasy gimnazjum i liceum, gdzie większość musiała być tak dorosła i nosić pełny makijaż, wtedy to było takie wow (a teraz to już w ogóle ). Teraz myślę o nich politowaniem Mam 22 lata i jeśli chodzi o makijaż oczu to używam jedynie jasnobrązowej kredki dla podkreślenia koloru oczu i czarnego tuszu. I to jest wystarczające Moja koleżanka ze studiów kompletnie nic nie nakłada na twarz, podkładu, pudru, tuszu - nic. I wyglądała świetnie Ale wiadomo, niektórzy muszą koniecznie robić to co inni no bo jak to inaczej tak można I jak dobrze wizażanka wyżej pisze, kosmetyki wysokopółkowe czy nawet naturalne nie dają gwarancji, że nie wpłyną źle na cerę. Wysokopółkowe mają tyle samo chemii co i te za 30zł, naturalne też potrafią zrobić masakrę na twarzy

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Używam kosmetyków tylko z wyższej półki (. Może poza lakierami )i nie chroni to przed problemami ze skórą... Skoro sama wiesz jak masz ochotę się umalować po co o to pytasz?chciałaś usłyszeć żeby używać pudru różu i czarnej kredki ale mało prawdopodobne żeby dorosłe rozgarnięte kobiety Ci to radziły.Gdy ja byłam w gimnazjum( mimo wszystko jeszcze pamiętam) też większość dziewczyn się malowała ale to raczej śmieszne. Liceum to już nieco co innego. Połowa też jarała i Piła ale to nie znaczy że to zdrowe i polecane. Tak samo jest z makijażem.
__________________


Silence_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując