Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Makijaż dla nastolatki - zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-07-29, 20:36   #790
beautiful20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3
Dot.: Makijaz 14 latki

Cytat:
Napisane przez nosferatku Pokaż wiadomość
jak dla mnie bardzo ok, widać, że nie przesadzasz. pod warunkiem, że różu jest odrobina i w dobrze dopasowanym kolorze, a z pudru nie robisz sobie skorupy. Puder ma postawić kropkę nad i w kwestii makijażu, nie służy do tuszowania ani wyrównania. Na codzień powinien wystarczyć też sam bb, o ile nie jest zbyt kryjący.

Pamiętaj, że powinnaś skupić się na pielęgnacji skóry, a nie na tuszowaniu niedoskonałości. Dobry krem nawilżający to podstawa i absolutne minimum. Nie ufaj zbytnio antybakteryjnym kosmetykom reklamowanym jako idealbe dla osób z Twojej grupy wiekowej, robią one więcej krzywdy, niż pożytku, więc radziłabym zmienić ten puder.

Ponieważ nakładasz coś na twarz i tuszujesz rzęsy (delikatnie!!! nawet u dorosłych kobiet zbyt duża ilość tuszu potrafi wyglądać koszmarnie. Są też bezbarwne tusze i może lepiej taki zamiast czarnego?), używaj też delikatnie różowego balsamu do ust.

---------- Dopisano o 09:02 ---------- Poprzedni post napisano o 08:46 ----------


eee czemu? odrobina jasnego różu, dobrze roztarta, nie zaszkodzi.

---------- Dopisano o 09:11 ---------- Poprzedni post napisano o 09:02 ----------


No, ja też nie. Efekt? W liceum od razu zaczęłam używać ciężkich podkładów, w dodatku - raczej nieumiejętnie, bo nie miałam wprawy.
dziś maluję się podobnie, jak koleżanka gimnazjalistka - bb, puder, róż.
Używam pudru ze Synergenu lub Miss Sporty So Clear. Nakładam go w małych ilościach i w celu lekkiego zmatowienia oraz utrwalenia. To chyba nie najgorzej.
Mi zależy na tym, żeby moje rzęsy były lekko wydłużone, przedewszystkim pogrubione i przyciemnione.

---------- Dopisano o 21:36 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------

Cytat:
Napisane przez conkatie Pokaż wiadomość
beautiful20 Jakiego kremu bb używasz ?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Różnych, ale moim najukochańczym jest multifunkcyjny krem bb z Under Twenty od Doktor Ireny Eris.

Edytowane przez beautiful20
Czas edycji: 2014-07-29 o 20:40
beautiful20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując