Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Makijaż dla nastolatki - zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-09-28, 22:15   #801
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: Makijaż dla 14 latki. :)

Cytat:
Napisane przez Callen Pokaż wiadomość
A ja mam 19 lat i mam odwrotnie - mimo nacisków ze wszystkich stron ja się nie maluję nigdy mnie do tego nie ciągnęło a poza tym jestem w tym temacie totalnym beztalenciem Czasami pozwalam komuś mnie pomalować jeśli już tak bardzo musi ale są to dla mnie męczarnie. Nie znoszę kiedy mi ktoś grzebie przy twarzy a szczególnie przy oczach. Jedyne co nakładam na ryjek to krem (ewentualnie sama sobie pomaziam tuszem rzęsy)
Na moje nieszczęście koleżanka obiecała że mnie pomaluje na studniówkę, poświęcę się...
jak sie ma 1. mocna psychike 2. idealna skore to jasne ze krem wystarcza ^^ zazdroszcze takim osobom ^^
ja od 12-14 (nie pamietam dokaldnie) roku zycia mam tradzik i choc na poczatku mi nie przeszkadzalo jak wygladam z wiekiem zaczelo, i w sumie maluje sie od tamtej pory. Po tylu latach ludzie nie daja mi moich 20 lecz 16, wiec nie narzekam. Dodatkowo bez makijazu po calym dniu moja twarz jest czerwona wiec tym samym zapewniam jej ochrone przeciwsloneczna + czuje sie pewniej ze soba. A propos tego ze uznajesz sie za beztalencie - nikt sie nie rodzi Dominika Budzyńska
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując