Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Makijaż dla nastolatki - zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-10-03, 11:16   #805
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki dla 14 latki

Cytat:
Napisane przez ols9576 Pokaż wiadomość
Cześć! Mam już prawie 15 lat, od jakichś 2 lat stosuje na swoją skórę fluid maskujący trądzik, ponieważ na prawdę mam go wiele. Teraz gdy nieco mi zniknął pozostały mi po nim ślady, takie jak zaczerwienienia na brodzie, policzkach, nosie, których wcześniej nie miałam. od pewnego czasu mam problem również z dość sporymi cieniami pod oczami, tzn mam je od dawna, lecz wcześniej nie wpadały mi w oczy z powodu problemu z trądzikiem. Mój ogólny problem jest taki, że potrzebuje pomocy kogoś kto się zna na kosmetykach i mógłby mi doradzić co mogłabym stosować na cienie i na skórę na twarzy, jakie fluidy, korektory. Ważne żeby nie były to drogie rzeczy, ponieważ jestem jeszcze młoda i nie potrzebuje wydawać dużo pieniędzy na kosmetyki. Dodam że do tej pory używałam fluidów z serii UnderTwenty lub Iwostin. Jednak nigdy nie potrafiłam dobrać idealnego koloru, był zawsze za jasny lub za ciemny, więc jeszcze tutaj poprosiłabym o doradzenie w jaki sposób mogłabym go starannie dobrać aby nie był widoczny na mojej skórze, a jednak aby dobrze krył i nie był ciężki. Takich też kosmetyków szukam. Troszke pomieszałam, ale nie mam pojęcia jak mogłabym inaczej o tym napisać. Za każdą pomoc bardzo dziękuje!
O makijaż dla nastolatki pytamy tutaj.
O pomoc w doborze podkładu możesz też poprosić w tym wątku:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=699993&page=65
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując