Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kolorowo na głowie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-12-19, 23:04   #3
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: kolorowo na głowie

Cytat:
Napisane przez iska149 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny!
Kiedyś zdaje się pisałam odnośnie moich włosów,ale postanowiłam inaczej sformułować pytanie i chciałabym się Was zapytać, jaki Waszym zdaniem kolor byłby dla mnie najlepszy? (i jak mogę uzyskać) Dodam tutaj moje zdjęcie. Powiem Wam,że miałam już coś jakby czerwono-różowe włosy (niby ciemna wiśnia,ale to wpadało w mocny róż,zdecydowanie nie dla mnie), miałam ciemny miedziany i mojej mamie się podobał,ale ja nie mogłam go znieść,spłukiwał się szybko i robił się taki jak na zdjęciu poniżej,czyli spłukany. Jak chodzi o moją twarz,to mam piegi,naturalnie mam blond taki żółty-mysi (brzydki) i mam jasne brwi,które maluję henną i rzęsy też zreszta. Problem jest w tym,że mam bardzo jasną cerę i cieżko mi dobrac dobry kolor,a ostatnio widzę sie w czarnym xD chociaz no nie wiem,czy nie wyjdzie jak czarna wdowa
Z góry dziękuję
Ja się Ciebie tylko pytam czym uzyskałaś tę czerwień? Właśnie przechodzę z intensywnych różowych czerwieni do ciemnych różowych czy nawet bordowych i taki kolor byłby dla mnie w tym momencie idealny.
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.




Drakan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując