Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kolorowo na głowie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-12-21, 10:20   #11
201607291951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 200
Dot.: kolorowo na głowie

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Zgadza się. Bo to po prostu zawsze wyglada tandetnie A w każdym wątku znajduje się jakaś wizażanka co komuś każe "podkreślić brwi " ot tak, dla zasady, bo tak gdzieś w poradniku domowym przeczytała, nawet jak już są wyraźne, ciemne i nie wymagają podkreślenia. Lub jak właścicielka jest ruda/blondynka.

---------- Dopisano o 09:35 ---------- Poprzedni post napisano o 09:32 ----------



Jakbys dobrze czytała moje posty, na które się powołujesz to byś widziała, bo dawałam linki i zdjęcia. Albo po prostu zobacz... jakąkolwiek współczesną hollywoodzką aktorkę i pokaż mi choć jedną z brwiami jak Breżniew.

---------- Dopisano o 09:40 ---------- Poprzedni post napisano o 09:35 ----------



Macie rację, blondynka farbujaca brwi żeby wygladały jak u cyganki, a potem farbujaca włosy na ...rudo to cud miód, a ja po prostu zazdroszczę. Nie znam się po prostu na sztuce i pięknie więc idę.
oj oj
wiadomo ja brwi sa wyraźne nie trzeba ich podkreślać temu nikt nie przeczy . autorka takich nie ma a Ty jej piszesz żeby nie podkreślała
i jasne każde podkreślone brwi wyglądają jak u Breżniewa .
201607291951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując