Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kolorowo na głowie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-12-21, 15:54   #15
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 484
Dot.: kolorowo na głowie

Co do brwi to da się je delikatnie przyciemnić, aby wyglądały naturalnie, a nie jak u klauna. Także bez przesady.

Aczkolwiek zgadzam się, że w połączeniu z kolorowymi włosami to efekt jest zbyt sztuczny.

Cytat:
Napisane przez iska149 Pokaż wiadomość
Katalin- dokładnie,zreszta ja mam jasne brwi,rzęsy i kiedyś nie malowałam henną , po pomalowaniu koleżanka mi powiedziała "wreszcie widać,że masz oczy" Także do osoby powyżej - nie krytykuj tego,bo to akurat dobra zmiana Inaczej wyglądam jak albinos..
Co do zdjęć- obecnie nie mam lepszych i dobrych,ale jak byłam u kosmetyczki,która się zna na typach urody,powiedziała mi,że jestem egzotyczną wiosną (?) Jakoś tak, nie pamiętam epitetu określającego wiosnę,aczkolwiek coś w tym stylu...Mówiła,że swiadczy o tym cera jak brzoskwinia- meszek na twarzy i piegi.
Co do rudego- każdy mi inaczej mówi. A mogłybyście mi podać przykładowe zdjęcie jakiegoś koloru,w którym mogłoby mi byc dobrze? Mam same beznadziejne zdjęcia,ale coś tam znalazłam i wstawiłam poniżej
Co prawda pierwsze zdjęcie nie jest zbyt wyraźne, ale zdecydowanie najlepiej wyglądasz w naturalnej odsłonie. Bardzo ładny kolor włosów, wszystko ze sobą współgra i jest świeżo.

W kolorowych włosach wyglądasz trochę jak w ufarbowanym chemie. Czy raczej pióropuszu, bo włoski cienkie i chyba trochę już przeszły. Ogólnie, przytłacza Cię to wszystko. Te brwi też.

A czarny zdecydowanie nie.
__________________
IT - programuj, dziewczyno!
rockandrollqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując