Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Makijaż dla nastolatki - zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-07-25, 14:57   #809
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Lekki makijaż dla nastolatki?

Cytat:
Napisane przez Jamamjuzdosc Pokaż wiadomość
Mam 15 lat. Chciałabym wykonać lekki makijaż na ślub siostry. Mam bladą cerę, piegi, rude włosy. Chcę żeby to było coś lekkiego i prostego, więc równie dobrze mogłabym użyć samego tuszu, ale kam cienie pod oczami i trochę niedoskonałości szczególnie na czole, ale mam grzywkę. Myslalam zeby kupic korektor, ale chyba nie mozna nalozyc samego korektora? Czarny tusz jest dla mnie za mocny, a brwi mam jasne wiec musialabym je jakos przyciemnic.. Sama juz nie wiem, nie chce kupować tysiąca kosmetyków bo potem mi się nie przydadzą. Może jakieś pomysły..?
Możesz nałożyć punktowo sam korektor, o ile będzie dobrze dobrany do koloru cery, długotrwały (zasychający) i najlepiej przypudrować całą twarz transparentnym pudrem. Cienie pod oczami zniwelujesz rozświetlającym, kryjącym korektorem przeznaczonym pod oczy. Podpytaj siostry albo mamy, jeśli się malują, to na pewno coś doradzą. Nie musisz kupować czarnego tuszu, są też brązowe. Przyciemnić rzęsy można również henną. Malowałam kiedyś dziewczynę, która chyba ma podobny typ urody do Ciebie (tak wnioskuję z opisu), zobacz - może Cię coś zainspiruje. http://zakazprowokacji.blogspot.com/...dowosej-z.html
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując