Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Makijaż dla nastolatki - zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-07-25, 17:30   #810
Jamamjuzdosc
Raczkowanie
 
Avatar Jamamjuzdosc
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 88
Dot.: Lekki makijaż dla nastolatki?

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Możesz nałożyć punktowo sam korektor, o ile będzie dobrze dobrany do koloru cery, długotrwały (zasychający) i najlepiej przypudrować całą twarz transparentnym pudrem. Cienie pod oczami zniwelujesz rozświetlającym, kryjącym korektorem przeznaczonym pod oczy. Podpytaj siostry albo mamy, jeśli się malują, to na pewno coś doradzą. Nie musisz kupować czarnego tuszu, są też brązowe. Przyciemnić rzęsy można również henną. Malowałam kiedyś dziewczynę, która chyba ma podobny typ urody do Ciebie (tak wnioskuję z opisu), zobacz - może Cię coś zainspiruje. http://zakazprowokacji.blogspot.com/...dowosej-z.html
Dzięki za odpowiedź Poprzeglądałam trochę pudry i korektory i znalazłam tani Essence All about matt, chyba go kupię bo miał w miarę ok oceny. Albo Synergen, ale chyba wolę ten pierwszy, jeszcze zobaczę. A co do korektoru to nie mogę nic znaleźć... Zależy mi żeby był tani :/ może być nawet średnio kryjący... ale żeby był zarówno pod oczy jak i na jakieś krostki. Może mogłabyś coś polecić? Albo ktoś inny? :P
Jamamjuzdosc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując