Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Produkty z aloesem
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-07-17, 08:51   #6
Klara33_1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 27
Dot.: Produkty z aloesem

Cytat:
Napisane przez Teatea Pokaż wiadomość
Z tego co wiem aloes ma właśnie łagodzące właściwości (jak i mnóstwo innych) więc nada się na wrażliwą skórę, a co do uczulenia to chyba najlepiej sprawdzić, może pożyczyć od koleżanki jakiś produkt z nim i zobaczyć czy są skutki uboczne. Sama lubię aloes i właśnie testuję krem z nim, na razie nic mi nie jest, ale też nie mam wrażliwej skóry. Fajnie jest też trzymać aloes w doniczce i robić różne rzeczy z sokiem z liści.
Właśnie jestem w trakcie testowania, po jednym użyciu nic nie było, ale znając moją skórę może pojawić się coś na dniach a co do kwiatka to rośnie mi już malutki, więc niebawem będę mogła go używać

---------- Dopisano o 08:50 ---------- Poprzedni post napisano o 08:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Natalia9002 Pokaż wiadomość
Na zajęciach w pracowni miałam nakładany produkt który w swoim składzie miał aloes i po minucie co najmniej musiałam mieć to zmyte gdyż twarz mnie piekła jak bym miała gorączkę miałam rozpalaną twarz, ale u ciebie tak nie musi być każdy z nas ma inna cerę i nie musi cię on uczulać.
Oj to straszne, mam nadzieję, że to szybko minęło. Ogólnie to spróbuje najpierw od koleżanki jakiś produkt

---------- Dopisano o 08:51 ---------- Poprzedni post napisano o 08:50 ----------

To ciekawe jeszcze nie próbowałam, zobacz jak się zachowa moja skóra
Klara33_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując