Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-10, 20:45   #203
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: Fluid dla cery mieszanej...

Cytat:
Napisane przez voll8 Pokaż wiadomość
Dopisek od moderatora:
Jeśli szukasz odpowiedniego podkładu, testowałaś ich wiele, przeglądałaś forum oraz KWC i nadal nie możesz znaleźć odpowiedniego zadaj swoje pytanie tutaj.




Otóż u mnie jest tak, że policzki i kawałek czoła tłuste, a nos i drugi kawałek czoła suchy Wypryski? Raczej nie posiadam.. Mogłybyście mi polecić jakiś dobry fluid? A jeśli chodzi o odcień hmm.. blada nie jestem, a aż taka ciemna też nie.. Z góry dziękuję
Czego ja już nie używałam-tanie, średnio drogie i drogie.Albo od razu było do kitu albo po początkowym zadowoleniu jednak stwierdzałam,że to jednak nie to.A cerę mam kłopotliwą - jakieś wypryski, przebarwienia po wyciskaniu syfków, strefa T się lubi błyszczeć a po używaniu kosmetyków przeciwtrądzikowych się łuszczę Robienia z twarzy maski nie znoszę.Z całą odpowiedzialnością polecam nowość Maybelline Puder mineralny sypki-efekt jest naturalny i długotrwały,poprawia się cera-naprawdę!Ostatnio po grypie z wysoką gorączką miałam okropnie odwodnioną,podrażnioną i z wypryskami skórę.Kosmetyków pielęgnacyjnych nie zmieniałam a 3 razy użyłam tego pudru i było dużo lepiej.Więcej zalet w mojej recenzji.pozdrawiam
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora