Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NeoStrata - kosmetyki z kwasami PHA i nie tylko
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-13, 13:53   #54
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Kwasy PHA, czyli o kremach Neostraty

wielkie dzieki Lorri, chyba skusze sie na PHA, chociaz prawde mowiac kusza mnie strasznie z kwasem glikolowym produkty. Jednak przy kwasie 50 filtr po prostu mnie za bardzo meczy, bez problemu 30 uzywam ale ta 50 ...koszmar...wydaje mi sie ze to co uzyskam diacnealem, retinem jest zniszczone filtrami ktore mnie niesamowicie zapychaja. wiec dla mnie to takie kolo zamkniete z ktorego nie potrafie wyjsc. Skoro PHa sa polecane na lato, to tu gdzie mieszkam powinny byc OK i 30 filtr wystarczy. Co do ceny...hmmm wydawalam znacznie wiecej na kremy bo chcialam miec ladna skore, 200 euro za chanel, po 50 i w gore za diora, clinique, arden, itd, wiec 20-25 euro ( takie ceny sa u mnie ) jest jak najbardziej do przyjecia skoro dzialaja!!!!! Nic wybieram sie na zakupu i zdam relacje , no i to mleczko, zainteresowalas mnie....kurcze a TZ oznajmil ze znajdujemy sie w stanie kryzysu.......no nic buzia moja nie moze ucierpiec....

czekam na dalsze podpowiedzi kochane....

Edytowane przez cansada
Czas edycji: 2009-01-13 o 13:55 Powód: roztargnienie
cansada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując