Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoś może uzywał prasowanych Meteorytów ???
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2003-09-14, 19:05   #18
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: Czy ktoś może uzywał prasowanych Meteorytów ???

Dziewczyny dziękuję ślicznie za odzew kochane jesteście
Niestety jestem już dużą dziweczynka i wiem, że żadne pędzle nie wchodzą w grę i nie chodzi o to, że one mnie drapia, bo to nie tak, po prostu długotrawałe uzywanie pogarsza stan mojej buzi i tego może nawet ja nie widzę, ale jak pani dermatolog popatrzy przez olbrzymią lupę wielkości pi razy oko, koła od samochodu to zawsze mi mówi, oj znowu nie rozumiałyśmy się i nie przestrzegałyśmy zaleceń a jak wiadomo puder to rzecz używana ciągle i pędzel nawet najdelikatniejszy byłby mnóstwo razy w uzyciu Dlatego nie pytam o pędzle
Hmm, ale czy to oznacza, że gdybym tego pudru uzywała z gąbeczką np. to nie byłoby dobrego efektu???

Teraz mam takie pytanko bo ja durna jakaś ostatnio jestem
- gdzie to jest na tej anexxie ??? tyle tam tematów i nie wiem gdzie tego szukać ???
- co to jest truskawaka???


Niestety wiem, że to sporo kasy kosztuje, liczę się z tym (choć wolałabym nie ) ale dziękuję raz jeszcze za wszelką pomoc
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując