Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - koloryzacja:(
Wątek: koloryzacja:(
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-04-18, 12:02   #7
shacka
Raczkowanie
 
Avatar shacka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 248
GG do shacka
Dot.: koloryzacja:(

Mam podobny problem. W zeszlym roku zapragnelam zmiany koloru wlosow, z moich naturalnych ciemnych blond na braz i tak tez zrobilam. Kupilam sredni braz Welli czy Garniera nie pamietam juz i sie przerazilam. Wlosy wyszly praktycznie czarne. Co farbuje to nie uzyskuje pozadanego koloru. Po sylwestrze farbowalam wlosy mleczna czekolada Welli i powiem Ci ze kolor ladny nie za ciemny. Tydzien temu Pani w geancie zaproponowala mi ciemny satynowy blond <o ile dobrze pamietam nazwe> Natural&Easy Schwarzkopf'a, powiedzialam jej ze chce miec nadal braz na lepku ale jasniejszy. Wzielam dwa opakowania i powiem Ci ze jestem bardzo zadowolona. Wkoncu mam taki kolor o jakim marzylam. Nie za ciemny nie za jasny, swietlisty. farba ogolem bardzo dobra <napisalam o niej w innym poscie>. Na moje dlugie wlosy potrzebne byly dwa opakowania. W srodku w tubce jest odzywka ktora nadaje blask i miekkosc wlosom. Polecam Schwarzkopf-a, wydaje mi sie ze ktorys z ich brazow moglabys wziasc, lub tak jak ja do rozjasnienia jakis ciemny lub sredni blond, ale nie jasny bo bedziesz ruda :P Przy tym cena niewysoka, chyba 10 zl. Polecam i pozdrawiam
shacka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując