Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-14, 11:57   #8
yaminishi
Zadomowienie
 
Avatar yaminishi
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: To tu...to tam...
Wiadomości: 1 224
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

Jestem pod wrażeniem Bardzo dobry pomysł na wątek
Jak tylko dojdą moje minerały (właściwy odcień) to może też się przełamię...

Póki co mogę zaręczyć własna twarzą, że efekt jaki zapewniają te kosmetyki jest naprawdę imponujący. Od paru lat mam problemy z trądzikiem, a bardziej ogólnym zanieczyszczeniem i kapryśnością mojej skóry.
Jeszcze jakiś tydzień temu nakładając filtr, podkład (ostatnio Mary Kay kryjący), na to skrobia dry flo już po godzinie błyszczałam jak latara (nawet kiedy filt zastępowałam zwykłym kremem)! Skóra z jednej strony wrażlwa i przesuszona zmieniała się w totalnie tłustą.
Obecienie siedze z minerałami na twarzy już 4 godziny w pracy i wogóle się nie błyszczę (też na filtry i jako primer skrobia). Normalnie boję się, że to tylko piękny sen a ja za chwilę się obudzę
Już nie wyobrażam sobie nakładać tych ciężkich, tłustych podkładów na twarz...co ja zrobie kiedy skończy mi się moja malutka próbeczka..(królestwo za proszek)
Ostatni test przeprowadzę za jakiś czas na uczelni...Tam każdy make up mi się warzy i znika w błyskawicznym tempie bezlitośnie odsłaniając wszystkie moje skrzętnie ukrywane tajemnice.... Mam nadzieje, żę minerały uratują mój image i tam
__________________
White Lies - Bigger Than Us

Edytowane przez yaminishi
Czas edycji: 2009-02-14 o 11:59
yaminishi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując