Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-14, 18:32   #24
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

Cytat:
Napisane przez milena72 Pokaż wiadomość
Anecka,super ze tak pieknie minerały wszystko u Ciebie kamufluja..a na dodatek samo zdrowie...
Ja niestety ( a w zasadzie moja skóra) przegrywam z mineralami..Gdybym wkleila zdjecie mojej skory sprzed 2 tyg i dzis, wszyscy mineralowcy upadliby z wrazenia..Mam liszaja na jednym policzku a na drugim czerwone plamki...Najgorsze jest to ze jak nakładam moj ukochany fluid to lepiej w nim wygladam ale psychicznie wciaz tocze walke ze tyle dobrego lezy ( a i sporo kasy utopionej.. ) a ja robie zwrot w kierunku tego co niby bardziej szkodzi...Echhh...Razem z Vril chyba bedziemy cierpiec...
Mileno to nie jest tak.. Jesli pasują Ci tradycyjne podkłady bardziej to nie powinnaś się "męczyć" z proszkiem. Część pieniędzy można odzyskać odsprzedając je. Nie ma obiektywnie najlepszego produktu. Dla Ciebie większym "zdrowiem" mogą być tradycyjne podkłady, jeśli tylko Ci służą. Zamiast się martwić, ciesz się tym, że Twoja buzia ładnie wygląda w Twoim ukochanym fluidzie.
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując