Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - La Roche Posay Redermic
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-05-10, 12:46   #14
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: La Roche Posay Redermic

Cytat:
Napisane przez Erato
L_V, czy Redermic daje większe wrażenie nawilżenia niż Active? Kończę właśnie Active C (norm-miesz.) i wszystko fajnie, wygładza, łagodzi, rozjaśnia, tyle że mam ewidentne uczucie "niedowilżenia". Lubię, kiedy nałożony krem daje takie wrażenie "mokrej twarzy", a Active tego nie ma. W Redermicu jest kwas hialuronowy, który jest znany jako nawilżacz, dlatego liczyłam na jego lepsze efekty nawilżające. Poza tym super że podałaś składy, bo ten denat w wersji dla cery normalnej mnie lekko odrzucił... Mam zamiar kupić mamie na Dzień Mamusi (niedługo już) wersję dla suchej cery, to sobie spróbuję
Erato, właśnie tak jest. Tzn. mam uczucie mokrej twarzy po użyciu wersji dla cery suchej. CHyba ten kwas hialuronowy coś jednak daje. Active C do suchej wchłaniał się błyskiawicznie, nawilżał skórę, ale nie dawał takiego odczucia. Natomiast redermic - jak najbardziej. Może włąśnie dlatego niektóre Wizażanki mają wrażenie, że coś im "siedzi" na twarzy - ja to bardzo lubię, uczucie to porównałabym do takiej mgiełki nawilżającej. Jest lekkie, nie przeszkadza. Utrzymuje się jakieś 3-4 h po nałożeniu kremu [w moim przypadku]. M.in. dlatego redermic ma u mnie wy zsze noty niż active c.
jednak zdaję sobie sprawę, że nie wszyscy lubią takie kremy "osiadające", zwłąszcza na lato.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując