Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - "Odczarowywanie" skojarzeń związanych z perfumami.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-01, 23:34   #8
lilianaX
Rozeznanie
 
Avatar lilianaX
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 611
Dot.: "Odczarowywanie" skojarzeń związanych z perfumami.

Doskonale Cię rozumiem Joey. Moja Mama najpierw przez wiele lat ( a jest długodystansowcem, w przeciwieństwie do mnie) używała Poeme, a teraz z kolei od wieków używa Pleasures. Nigdy w życiu nie kupiłabym sobie ani jednych ani drugich, bo to po prostu perfumy Mamy! To skojarzenie bardzo ciężko przełamać, myślę, że nawet nie warto. Truth to rzeczywiście piękny, typowo amerykański zapach. Nic mi się tu podobnie nie kojarzy, nie wiem, może Eternity? Świeżo-kwiatowe, ale jednak zupełnie inne.
A propos przełamywania skojarzeń, to mi się ostatnio udało zachwycić Envy! Pachnie nimi jedna strasznie wredna baba ode mnie z pracy, dotychczas skutecznie udawało jej się zniechęcić mnie do tego zapachu. Ale jakoś tak ze 3 tyg. temu powąchałam je w perfumerii i machnęłam na to ręką-przecież to tak piękny zapach!
Natomiast Mama to zupełnie inna historia. Ja na Twoim miejscu jednak szukałabym dalej, na pewno coś dla siebie znajdziesz!
lilianaX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując