Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-04-27, 18:14   #3091
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość

Moja twarz się bardzo pogarszała po differinie, ale rozumiem, że dotąd stosowałaś i nie było takiej rekacji.
1,5 tygodnia to mało. Chociaż z drugiej strony ja nie należę do zwolenników czekania za wszelką cenę aż skóra się oczyści i przyzwyczai. Poczekaj jeszcze kilka dni, jak się nie poprawi odstaw, podlecz cerę i spróbuj za jakiś czas.
Masz coś doraźnego, wysuszającego, żeby dac na te krostki na policzkach? Jak widzisz, że w środku jest ropa to możesz posmarować maścią ichtiolową, jak to takie małe krosteczki to np.nadtlenekiem benzoilu.
Chyba, że zmiana na gorsze jest znaczna to odstawiaj od razu, nie ma co się krzywdzić.
Na tłustą cerę, trądzikową lepszy byłby pewnie salicyl, ale to za jakiś czas.
Co do differinu, sotsuje go tylko w okolicach brody, tez przy poczatkach mialam duze pogorszenie. Doslownie tak mnie wysypalo wstretnymi gulami ze z domu nie chcialam wychodzic. Teraz juz nie wysypuje, ale jakos powstawania nowych wypryskow wydaje sie rowniez nie hamowac.

Cytat:
Napisane przez kasia083 Pokaż wiadomość
Ja do toniku migdałowego robiłam 2 podchody (bo z przerwą) i za każdym razem efekty były takie same: najpierw przybywało mi takich małych krostek, ale kilka dni później one znikały a razem z nimi wszystkie pozostałe pryszcze, w tym te, których żaden antybiotyk nie ruszył Dodam tylko. że przy kuracji moim tonikiem nie używam żadnych innych środków na pryszcze, a smaruję się tym 2 razy dziennie (wtedy moja skóra jest tak fajnie ściągnięta i chyba lepiej się łuszczy
Co do wągrów, to migdałek ich nie ruszył w żaden sposób. Też mam pełno tego dziadostwa i będę z nim walczyć salicylem, ale nie teraz...



Chyba wiem co masz na myśli. Te delikatne peelingi nie zdzierają skóry tak bardzo więc na słońce należy przy nich uważać tak jak w sytuacji, gdy się ich nie robi (chociaż wyjście na pełne słońce świeżo po zrobieniu peelingu było by głupotą)
Gdybym uzywala tego toniku 2 razy dziennie to bym chyba wogole juz mikijazu nie mogla nalozyc. Bo mimo uzywania go co kilka dni, czasami codziennie moja skora sie dosc intensywnie luszczy
ok postaram sie zrobic jeszcze kilka podchodow do toniku, moze on tak dziala na te krostki...
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora