Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-09-11, 22:36   #4005
marina06
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 145
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez LauraS. Pokaż wiadomość
Marina jeśli kończysz to powiedz proszę,czy jestes zadowolona z efektów?Miałaś mocny trądzik?jak było na początku, w trakcie i teraz na końcu?

Już opisywałam tutaj moją całą historię trądziku w skrócie powiem ci że pare lat temu wykryto u mnie gronkowca na twarzy, wyleczyłam to antybiotykami, później zaczęło wracać i zaczęła się moja przygoda z izo, trądzik nie tyle co mocny (przed leczeniem gronkowca był)ale bardzo uparty przez wyciskanie(kiedyś byłam niemądra) zostało mi pełno przebarwień teraz po roku kuracji nadal wyskakują mi pojedyncze krostki raz tak na 2 tygodnie, myślę że nigdy się ich do końca nie pozbęde, dermatolog uważa że mam bardzo trudną skórę. Ja używałam doraźnie jakieś maści na pryszcze typu Tribiotic czy pasta cynkowa. Liczyłam, że na zawsze pozbędę się problemu i będe się cieszyła twarzą bez makijażu ale do tego jeszcze długa droga, mam zamiar za jakiś czas zacząć używać jakże tutaj polecanego Acne Dermu na przebarwienia, ale co będzie to się okaże, myślę, że nigdy nie będzie już tak źle jak było
marina06 jest offline Zgłoś do moderatora