Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-05-24, 18:01   #589
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

o kurczę, dziewczyny, ale Wy ładne jesteście.. Doszłam do wniosku, że chyba nigdzie tylu pięknych dziewczyn nie ma, co tu u nas na minerałowym
Bardzo mi się podobają Wasze makijaże, ale czekam, aż trochę poszalejecie z kolorami

Odwagi .. Zdolności Wam na pewno nie brakuje, więc wklejać mi tu bardziej odważne malunki.. Wyglądacie ślicznie, ale ja głodna jestem większych szaleństw makijażowych w tym wątku. Jedynie Sylwia tu na razie nadrabia (z niesamowicie udanym zresztą skutkiem), a reszta?
Aga nam się wykruszyła stąd i już tylko na głównej możemy podziwiać jej arcydzieła , więc poszukajmy nowych talentów..A wiele z Was ma spory potencjał, tylko jakieś nieśmiałe te Wasze wystąpienia...
Nie to, że narzekam, bo to, co pokazujecie naprawdę miło się ogląda, tylko przez to właśnie wiem, że stać Was na więcej.. Bo żadnego antytalencia jeszcze tu nie widziałam

Przymierzam się do mojego pierwszego filmiku na YT, ale jak ostatnio siebie obejrzałam w wersji nagranej, to ryczałam ze śmiechu i wstydu jednocześnie, bo żenujące to było
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując