Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-24, 18:48   #590
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Faa, ale oczka, wow. Makijaż bardzo naturalny, ładnie Ci pasuje.
a dziękuję
Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Faa czy to są Twoje naturalne rzęsy
tak tak naturalne odziedziczone po mamie
Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
O własnie tak jak Faa od zawsze chciałabym wyglądać Blond włosy i niebieckie oczy no i te rzęsy...
ooo to możemy się zamienić ja zawsze chciałam być szatynką pofarbować się boję na taki ciemny chociaż i tak już nie jestem blondynką tylko rudawo-blondynkowa zachciało mi się poeksperymentować
Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
WhiteInnocent - prześlicznie! Masz taką delikatną urodę i bardzo ładnie ją podkreśliłaś minerałkami

faa - ja chce takie rzęsy!!!!!!!!! Również ślicznie!
a dziękuję
Cytat:
Napisane przez sylwia532 Pokaż wiadomość
WhiteInnocent alez TY piekna-doslownie krolewna sniezka,masz piekne brwi,ladnie podkreslilas policzki!!!kolor stworzony dla Ciebie
faa o jaaaaaaaaaaaaa jakie RZESY!!!!!!!!!O matko

Cytat:
Napisane przez carmelova Pokaż wiadomość
faa świetny, naturalny look

WhiteInnocent jaka Ty jesteś śliczna i delikatna ! Makijaż super
a dziękuje lubie takie naturalne makijaże chociaż ciągnie mnie do takich jak to na yt pokazują dziewczyny
Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
o kurczę, dziewczyny, ale Wy ładne jesteście.. Doszłam do wniosku, że chyba nigdzie tylu pięknych dziewczyn nie ma, co tu u nas na minerałowym
Bardzo mi się podobają Wasze makijaże, ale czekam, aż trochę poszalejecie z kolorami

Odwagi .. Zdolności Wam na pewno nie brakuje, więc wklejać mi tu bardziej odważne malunki.. Wyglądacie ślicznie, ale ja głodna jestem większych szaleństw makijażowych w tym wątku. Jedynie Sylwia tu na razie nadrabia (z niesamowicie udanym zresztą skutkiem), a reszta?
Aga nam się wykruszyła stąd i już tylko na głównej możemy podziwiać jej arcydzieła , więc poszukajmy nowych talentów..A wiele z Was ma spory potencjał, tylko jakieś nieśmiałe te Wasze wystąpienia...
Nie to, że narzekam, bo to, co pokazujecie naprawdę miło się ogląda, tylko przez to właśnie wiem, że stać Was na więcej.. Bo żadnego antytalencia jeszcze tu nie widziałam

Przymierzam się do mojego pierwszego filmiku na YT, ale jak ostatnio siebie obejrzałam w wersji nagranej, to ryczałam ze śmiechu i wstydu jednocześnie, bo żenujące to było
no ja dziś spróbowałam z kolorem i niestety wyglądałam jak czarownica hehe i szybko pozbyłam się kolorów i czekam na filmik nie mogę się doczekać
edit i muszę się uzbroić w jakieś dobre pędzle do makijażu oczu bo te moje to istna tragedia dzięki bogu zamówiłam z EDM mam nadzieję, że będą lepsze
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/

Edytowane przez faa
Czas edycji: 2009-05-24 o 18:51
faa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując