Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Porównanie All4Nails i MasterNail /kraków
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-10-16, 13:18   #66
Pawełeczek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 672
Dot.: Porównanie All4Nails i MasterNail /kraków

Cytat:
Napisane przez katharinaa Pokaż wiadomość
Paweleczek czy P.Pfajfer zna wszystkie swoje kursantki osobiscie?? czy jak jej podasz nazwisko to wie o kogo chodzi? wątpie... dla dziewczyn z Mastera z tego co wiem to Pani Elenka to druga mama...ba i zna nawet moją rodzine.
Nie wiem czy Pani Sylwia zna wszystkie swoje kursantki osobiscie. Nie przechodzilem szkolenia w głownej siedzibie w Łodzi. Natomiast musze napisac ze z Darią owszem mam kontakt zarowno na forum jak i na gg. Zawsze służy mi pomocą kiedy tego potrzebuje. Co do interesowania sie rodziną i sprawami osobistymi...mysle ze takie zażyłości są zbędne.


Cytat:
Napisane przez katharinaa Pokaż wiadomość
PAWELECZEK a teraz do ciebie mój drogi-jeśli nie kończyleś gdzies kursu -nie krytykuj, jedziesz po Pani Elenie jak po lysej kobyle...Czy ktoś twoją Darie zjechal????
a ja poraz kolejny napisze ze nie poruszalem tematu szkolen w MASTER..nie napisalem o tych szkoleniach ani jednego złego słowa.


Cytat:
Napisane przez katharinaa Pokaż wiadomość
a Ty DROGI CHLOPCZE ostatnio sie wypowiadales chyba na forum Beautici nawet ze chyba zejdziesz z ceny za zalożenie pazurków na 30 czy 35 zl z tego co pamietam? czy dobrze? Czyzbys tak slabo cenil swoje umiejętności? i z tego co wiem pracujesz na Spn-kach...przyznam dobre żele...ale material i praca za 35 zl? chyba PSEUDO stylistką nie jesteś???
Tak pisalem ze zastanawiam sie nad zejsciem z ceny. To prawda. Nie jest to jednak spowodowane tym ze nisko sie cenie, ale kieleckimi warunkami. Tutaj paznokcie w salonie potrafią kosztowac 70zł. Stylistki i stylisci pracujący w domach zazwyczaj zaczynają od 20-25zł. To niestety ceny duzo nizsze niz w innych miastach. Ale nie bedziemy chyba dyskutowac o zarobkach i o tym kto na ile wycenia swoje umiejetnosci?

Cytat:
Napisane przez katharinaa Pokaż wiadomość
Pfajfer tak malo zwraca uwagi na swoje kursantki,
Czego Pani Elenie nie moge zarzucić .
Z tego co pamietam nie rozmawiamy tu o BEAUTICE tylko o All4Nails. Ja na brak zainteresowania ze strony Darii nie narzekam. Jak juz wczesniej pisalem zawsze mogę sie do niej zwrócic po pomoc. O tym czy Pani Pfajfef poświeca wystarczająco duzo uwagi swoim kursantkom sie nie wypowiadam.

Cytat:
Napisane przez katharinaa Pokaż wiadomość
Ps.Paweleczek sloneczko a ty sie marnujesz ,wg mnie lepszą kariere zrobilbyś w PR albo reklamie-tylko zacznij brać za to godziwe pieniążki.A jeśli chcesz porównywac to spróbuje najpierw..bo to tak jakby porównywać lody waniliowe z czekoladowymi.a ty chyba poznaleś tylko jeden smak...Opinia opinią ale renoma to co innego.....bo sztuką jest uslyszec o kimś bez PR
Pierwsza sprawa: PR i reklama to dziedziny które całkowicie mnie nie kręcą. Ale dziekuje ze zauwazylas we mnie predyspozycje do wykonywania takiej pracy.

Po drugie: nie porownywałem tutaj nikogo do niczego. Napisalem jedynie MOJE SUBIEKTYWNE odczucia odnosnie osoby Pani Eleny. Odczucia jakie pozostały po krótkim ale dosc intensywnym pobycie na forum www.kosmetyczki.net.

Pozdrawiam
__________________
Paweł
Pawełeczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując