Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabiezpieczenie forum "Moje makijaże"
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-07-16, 15:00   #57
Ferrou
Zakorzenienie
 
Avatar Ferrou
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: gdzieś tam...
Wiadomości: 3 723
Dot.: Zabiezpieczenie forum "Moje makijaże"

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Chodzi Wam o opis jak zrobić i umieszczać znaki wodne w Gimpie?? Ja podpisuję fotki prostymi literkami "Susanna" więc mogę napisać jak to zrobić ale moim zdaniem to i tak na nic. Niemniej Gimp jest darmowy i każdy może go sobie ściągnąć Mam duże opory aby zamieszczać moje makijaże na MM
Susanko, jak fajnie, że znasz Gimpa bałam się, że sama będę musiała się go poduczyć.
Chodzi o tutorial jak zrobić znak wodny w Gimpie. Ostatnio trochę szperałam po necie i znalazłam fajny artykuł, gdzie i jakie powinny być napisy na zdjęciu. W skrócie powinien to być napis, który nas identyfikuje. Niestety na innym forum ktoś może mieć taki sam nick co my, więc to nic nie da. Najlepiej podpisać się imieniem i nazwiskiem. Jednak nie każdy jest w stanie podawać tak o swoich danych. Więc najlepszym sposobem będzie podać swój e-mail Napis powinien być na dole, najlepiej w bardzo zróżnicowanym kolorystycznie miejscu, wtedy trudniej jest go usunąć. Dodatkowo jeżeli ktoś odetnie napis i umieści takie zdjęcie, wtedy łatwo jest udowodnić kradzież w prokuraturze czy sądzie, poniewaź oba zdjęcia bedą miały inną wielkość. No i dodatkowo na górze wizaz.pl.
Takie coś wymyśliłam, nie wiem, czy Złośliwiec się na to zgodzi

Susanna, nie można do tego podchodzić, że to nic nie da...Bo w tym momencie MM przestaje istnieć
Ja jestem przede wszystkim za uświadamianiem ludzi, którzy tutaj się logują, że zdjęć umieszczonych w necie nie można kraść. Oczywiście do wszystkich popaprańców się nie przemówi, ale zrobimy jakiś krok naprzód
__________________
Ferrou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując