Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyczka jako zawód
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-08, 22:19   #15
Blanka9002
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 12
Kosmetyczka, czy mam szansę znaleźć pracę w trakcie szkoły?

Witajcie moje drogie wizażanki,
Jestem w trakcie 2 letniego studium kosmetycznegoi właśnie kończę 1 rok. Zmieniły mi się nieco życiowe plany i mam okazję wyjechać do dużego miasta- Warszawy. Stamtąd dojeżdżałabym co 2 tygodnie do swojej miejscowości do szkoły, przy okazji odwiedzając dom i rodzinkę. Bardzo chciałabym podjąć pracę w zawodzie, ale nie wiem czy mam jakiekolwiek szanse Stąd moje pytanie czy Wawie chętnie przyjmują do pracy w trakcie szkoły,doszkalają w zawodzie czy raczej tak sobie? Wyjeżdżam tam z narzeczonym i będziemy musieli się tam utrzymać. Może któraś ze starszych koleżanek po fachu orientuje się w tym temacie??Jak też wygląda np. rozmowa kwalifikacyjna i jak sprawdzane są umiejętności kandydatki na co zwraca się uwagę??
Ja mam za sobą hennę i regulację, depilację woskiem, różnego rodzaju maski i peelingi, zabiegi parafinowe na twarz i dłonie, zabiegi pielęgnacyjne na stopy, manicure, pedicure, masaż twarzy i masaż klasyczny pleców, za sobą mam też kurs eksfoliacji kwasami z praktycznymi zajęciami (kw. glikolowy, owocowe AHA, migdał), kurs z lakierożelu, elektrostymulacji, lipodermologiii i obsługi sauny na podczerwień. Czekam w kolejce na kurs żel+ akryl i zdążę z nim przed wyjazdem. Od lipca zaczynam praktykę u koleżanki w salonie, także powiedziała, że też da mi się podszkolić.
Co o tym sądzicie?
Miałam pomysł aby zacząć szukać pracy przed wyjazdem z rodzinnego domu. W załączniku wysyłałabym skany certyfikatów i zdjęcia z efektami mojej pracy. Czy pracodawca byłby zainteresowany taką ofertą? Proszę o szczere odpowiedzi i z góry Wam dziękuję

---------- Dopisano o 23:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:38 ----------

Nikt nic nie wie??
Blanka9002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując