Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pomocy! Który podkład mam wybrać... (???)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-11-08, 23:27   #8
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: Pomocy! Który podkład mam wybrać... (???)

KArola mam bardzo dobre doświadczenia z Sephorą - jak jest coś nowego na rynku zawsze sobie idę obejrzec i choć nie zawsze kupuję - panie same mi nakładają z testerków dany produkt, naprawdę! i chyba nie mozna tego tłumaczyć ze mnie kojarza (no niezła kase tam zostawiałam ) bo mam młodszą sporo siostre która jest gimnazjalistką - na pewno nie wygląda na osobe kupjącą za wielkei pieniądze! A ostatnio to ona przytazczyła sporo miniaturek - przechodziła obok, zaczepiły ją te panie, a moja siostra ma niezłe gadane i dużą wiedze kosmetyczną - panie konsultabntki i kosmetyczki ja z reguły uwielbiają - i pani dała jej mnóstwo rzeczy dla niej, jakies regenerujące dla naszej mamy, dla mnie przyniosła próbki repairweara Clinique...

Idz do Sephory i po prostu powiedz ze chcesz kupic jakiś podkład fajny, ale to duza suma i bys chciała wypróbować, załozę się że na pewno dostaniesz próbki Na tym właśnie polega magia marketingu, bo ja zawsze jak kupuje to tylko w sephorze, jestem im wierna az po grób i skłonna zosatwić tam spore pieniadze .
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując