Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pomocy! Który podkład mam wybrać... (???)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2003-11-09, 15:06   #14
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: Pomocy! Który podkład mam wybrać... (???)

Karola

JA zawsze nakładam podkład palcami, po prostu tak mi wygodnie, zawsze tak robię.

Co do konsystencji - hmmm... róznie, to co jednemu odpowiada drugiemu neikoniecznie... ja wole płynne bo nie kryją tak mocno. Faktycznie gęste wydaje mi się mogą podkreslać pory, ja nie mam z tym problemu to się nie wypowiem ale tak mi się wydaje... najlepiej wypróbowac samemu... nalezy tez uważać na niektóre trwałe podklady typu double wear bo one zastygając na twarzy lubią podkreslać różne nierówności... każdą skórkę na trwarzy itp. JA do tej pory nie kupiła sobie podkładu Double Perfection Chanel - choc zuzyłam już kupę próbek, bo po pierwsze obawiam się że trochę wysusza skórę (miałam uczucie sciągnięcia po całym dniu) a po drugie podkresla na twarzy wszystko, każda nierówność czy suchość. Niemniej jednak jest bardzo trwały, ładnie matuje i nie daje maski...

Idealne dla mnie podkłady to Double Agent i Air Wear - dość trwałe i całkiem gęste, tzn nie kremowe ale nie takie leciutkie, ale świetnie wyglądają na skórze, nic nie podkreślają i nie wydaje mi się żeby właziły w pory! (Double Agent zuzyłam dwie butelki, a Air Wear znam z próbek - według mnie jest dużo lepszy od Ideal BAlance który też zresztą nie jest zły)

__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując