Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pomocy! Który podkład mam wybrać... (???)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2003-11-15, 06:52   #19
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: Pomocy! Który podkład mam wybrać... (???)

Karolcia w której byłas Sephorze ? na Ostrobramskiej moze ? wiesz co ? ja mam juz tam "układy" heheh, zartuje, ale juz mnie babki znają i jak prosze o próbke podkładu, to nie ma problemu- warto sie tam przejsc. Jakbys miała z nimi problemy- bo trzeba je sobie wychowac- to daj znac- 20.11 wracam do pracy i pomoge Ci załatwic te próbki , które chcesz.. potem sie spotkamy gdzies na Gocławiu i sobie je wezmiesz

a propos podkładu- uzywałam kilku o których pisały dziewczyny i wygrywa u mnie jeden, który jest BEZKONKURENCYJNY po prostu i którego nie wymieniono Estee Lauder kosztuje ofcors powyzej stówy, ale kupiłam go w kwietniu i mam chyba z pół butli jeszcze przy mojej masakrycznej cerze w ciąży - jest idealny, a kumpele się dziwią, czemu narzekam na pryszcze jest cudny, poczytaj co na jego temat sądzą dziewczyny jak nie kupisz, to chociaz przetestuj, bo naprawdę warto. Ja sie z nim nie rozstane

i na marginesie jak nie mają gotowych próbek, powiedz zeby Ci zrobiły w pudełeczku Spehoroswskim niech Ci odleją troszke i po sprawie jak powiedzą ze nie mają pudełek, wez swoje- jak nie masz, to ja Ci dam

i walcz misiek, one są po to, zeby pomagac a nie kwitnąć za ladą

całuski i dwie rybie łuski
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując