Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Polska z psem
Wątek: Polska z psem
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-04-10, 22:33   #1
Makena
Raczkowanie
 
Avatar Makena
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 357

Polska z psem


witam drogich wizażystów. Przeglądałam różne wątki przez wyszukiwarkę i każdy coś tam napisze o podróżach z psem, ale nie ma jakiś konkretów. Jak coś przeoczyłam, to przepraszam bardzo i proszę o przeniesienie tematu.

A więc proponuję wpisywać w tym wątku ciekawe miejsca w Polsce, w które można się udać z pieskiem. Mam tu na myśli głównie wyjazdy jednodniowe, ale oczywiście mile widziane są też informacje odnośnie dłuższych wyjazdów. Chodzi mi o różne parki, ruiny zamków itd. Każdy z nas mieszka gdzieś indziej i może polecić coś w swojej okolicy, gdzie nie będzie problemu z psem. Ma to na celu uniknięcia rozczarowania i kłopotów, oraz lepsze zaplanowanie wypadu.

Moja pierwsza propozycja :

Pszczyna woj.śląskie, konkretnie piękny park, jeziora, kwitnące azalie, ławeczki, deptaczki itd. Tablica informuje, że na teren parku można wejść z psem, smycz obowiązkowa.
Dodatkowo można zwiedzać zamek (ale to już bez psa:P )

Tychy - mieszkańcy wiedzą gdzie są ciekawe miejsca na spacerki, może to niekoniecznie cel podróży, ale dla okolicznych mieszkańców polecam Suble, Paprocany, 3 stawy koło Żyrafy, oraz moje ulubione 3 stawy w lesie na Żwakowie (pewnie tylko wtajemniczeni wiedzą jak dojść)

__________________
Każdy dzień ma swój aromat
/Melchior Wańkowicz/

"..Bo ja przez Ciebie nawet nie wiem jak żyć, sto lat niech chociaż minie, nim spotkam Cię znów, proszę Cię, zostaw juz..."

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=247773 propozycje na wypady z naszymi psiakami, zapraszam do wpisów

Makena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując