Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Polska z psem
Wątek: Polska z psem
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-05-04, 18:43   #7
Makena
Raczkowanie
 
Avatar Makena
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 357
Dot.: Polska z psem

Bardzo się cieszę, że w końcu ktoś opisał. Mam nadzieję, że wątek się rozrusza, bo choć nie jeździłam jeszcze z moją psiurką, to mam właśnie taki zamiar, bo po pierwsze nie ma chętnych do zostania na dłużej, a po drugie ja umieram za nia z tęsknoty. Była za młoda, żeby brać ją w góry, ale za miesiąc rok skończy, więc czas najwyższy

ewulinek fajne fotki, ja bym w życiu nie wpadła na to, żeby psa na wyciąg wsadzić, prędzej by mi wyskoczyła gdzieś po drodze, chyba jeszcze jest za młoda i zbyt energiczna na takie coś
Strasznie mnie ucieszyła wiadomość, że w Góry Stołowe można wchodzić z psami i do Skalnego Miasta też, bo moim marzeniem jest jechać właśnie w te rejony.

Taverney myślę, że tych miejsc nie jest tak mało, tylko trzeba trochę poszukać, podzwonić, być dobrze zorientowanym przed wyjazdem. No i sam wyjazd musi być ustawiony pod kątem psa. Dobrze przemyślany każdy dzień, trzeba mieć jakiś konkretny plan.Już coraz więcej kwater oferuje noclegi z psem, pola biwakowe, niektore schroniska, hotele. Z bazą noclegową nie ma żadnych problemów. Z knajpami hmm jak są na podwórku parasolki, to chyba nikomu pies nie będzie przeszkadzał??
__________________
Każdy dzień ma swój aromat
/Melchior Wańkowicz/

"..Bo ja przez Ciebie nawet nie wiem jak żyć, sto lat niech chociaż minie, nim spotkam Cię znów, proszę Cię, zostaw juz..."

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=247773 propozycje na wypady z naszymi psiakami, zapraszam do wpisów

Makena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując