Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Polska z psem
Wątek: Polska z psem
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-05-05, 12:52   #9
Makena
Raczkowanie
 
Avatar Makena
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 357
Dot.: Polska z psem

Taverney masz doga niemieckiego?? może też patrzą, czy pies duży czy mały..Moja co prawda nie jest duża jak na bokserkę, ale pod tym kątem żałuję czasami, że nie mam jakiejś malutkiej psinki, którą wezmę na kolana i nikomu nie przeszkadza.

Myślę, że warto tu też wspomnieć, że nie ma żadnych najmniejszych problemów z psami w pociągach!!! Pamiętajmy tylko, że musimy mieć bilet (4zł niezależnie jak długa jest trasa) no i oczywiście smycz i kaganiec i książeczkę zdrowia z aktualnymi szczepieniami.

A co do zostawiania psów w hotelu. Wczoraj zapomniałam. Jak się ma fajnego psiurkę, co bez problemu zostaje sam, to w jakichś wyjątkowych syt. nie ma problemu. Ja niestety mojej bym nie zostawiła, bo jest jeszcze na etapie niszczenia wszystkiego jak zostaje sama (ma ogromny talent w znajdowaniu sobie rzeczy i sposobu, na który bym nigdy nie wpadła )
__________________
Każdy dzień ma swój aromat
/Melchior Wańkowicz/

"..Bo ja przez Ciebie nawet nie wiem jak żyć, sto lat niech chociaż minie, nim spotkam Cię znów, proszę Cię, zostaw juz..."

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=247773 propozycje na wypady z naszymi psiakami, zapraszam do wpisów

Makena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując